Biżuteria z rysunku dziecka

biżuteria z rysunku dziecka

Każdy rodzic myśli, że jego dziecko jest wyjątkowe i szczególnie utalentowane. Pierwsze rysunki swoich pociech, rodzice wieszają na lodówce, na tablicach korkowych, oprawiają w ramki albo zabierają ze sobą do pracy. A gdyby tak z rysunku powstało coś więcej?

biżuteria z rysunku dziecka

Białek Design Studio to mała manufaktura rękodzieła, w której zgrany duet – w życiu i w pracy – Sabina i Piotrek projektują i tworzą unikatową biżuterię i wyjątkowe ubrania. To oni podjęli się karkołomnego zadania, przełożenia twórczości plastycznej dzieci na wyjątkową biżuterię. W ciągu 10 dni możesz z dumą nosić na szyi arcydzieło, które stworzyło w przypływie natchnienia twoje dziecko.

W zależności od tego, jaka biżuterię nosisz, możesz wybierać spośród srebra i 24k złota. Wystarczy, że prześlesz swój projekt do pracowni, z krótkim opisem i wymiarami na jakich ci zależy.

W Białek Design Studio to Piotr odpowiada za tworzenie biżuterii. Spod jego ręki wychodzą naprawdę niezwykłe przedmioty. Warto wspomnieć, że biżuteria z rysunku dziecka także jest ręcznie robiona.

Sabina zajmuje się szyciem unikalnych ubrań. Zaczynała od szycia dla siebie a z czasem wyszła ze swoją pasją i talentem do ludzi.

Wyróżnij się wyjątkową biżuterią zaprojektowaną przez twoje dziecko! Białek Design Studio


  1. Skompletuj odzież dla dziecka na cały rok i nie wydaj dużo – poznaj nasze life hacki
  2. Modne i praktyczne ubrania dla maluszka. Co warto skompletować w tym sezonie?
  3. Jak się przygotować na powrót do szkoły?

Originally posted 2016-04-12 10:24:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *