w ,

Bidon bbox opinie neurologopedy

Wielu rodziców zna markę b.box bo jest to jedna z kilku marek, która przynosi realnie innowacyjne produkty dla naszych dzieci. Jak piszą same twórczynie marki – ich produkty są rozwiązaniem na problemy, które spotykają rodziców każdego dnia w domu i poza domem.

Co to jest bidon bbox?

Kubek  b.box to popularny wybór dla rodziców ze względu na jego unikalne funkcje. Oprócz dynamicznej słomki kubek posiada specjalnie zaprojektowany ustnik, który pomaga dzieciom rozwijać umiejętność picia, podobną do tej, którą używają do picia ze standardowego kubka, a jednocześnie minimalizuje ryzyko rozlania. Wielu rodziców ceni to za ergonomiczne wzornictwo, które jest łatwe dla małych rąk do chwytania.

bidon bbox

Z jakich materiałów jest bidon bbox?

Dodatkowo, kubek jest wykonany z materiałów bez BPA, ftalanów i PVC, co jest ważnym czynnikiem dla wielu świadomych rodziców. Jest również łatwy do czyszczenia, z możliwością demontażu i mycia w zmywarce, co jest dużym plusem dla zabieganych rodzin.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że każde dziecko jest inne, i co działa dla jednego, niekoniecznie musi działać dla innego. Niektóre dzieci mogą potrzebować czasu, aby przyzwyczaić się do unikalnego ustnika, a inne mogą go od razu zaakceptować.

Zalety kubeczka bbox

Podsumowując, kubek niekapka b.box jest często chwalony za:

  • swoje innowacyjne wzornictwo,
  • bezpieczeństwo materiałów
  • łatwość w czyszczeniu.

Jak każdy produkt, może mieć różne wyniki w zależności od indywidualnych preferencji dziecka. Zawsze jest dobrym pomysłem przeczytać różne opinie i porównać różne produkty, aby znaleźć ten, który będzie najlepszy dla Twojego dziecka.

A my dzisiaj powiedzieliśmy sprawdzamy! Na temat tego kultowego kubeczka bbox wypowiedziała się neurologopeda.

bidon bbox

 

Bidon B.Box nie jest typowym kubkiem niekapkiem, który utrwala u dzieci odruch ssania i rozleniwia mięśnie wokół ust. Sposób picia z kubka B.Box jest dla dzieci mocno intuicyjny. Dzięki wąskiej, długiej, silikonowej słomce zmusza on mięśnie okrężne ust oraz poliki do intensywnej pracy.

W efekcie pozytywnie wpływa na rozwój aparatu mowy dzieci oraz przygotowuje mięśnie do późniejszego spożywania pokarmów stałych. Wymaga też dobrego ułożenia języka oraz intensywnej jego pracy wewnątrz buzi, co umożliwia dziecku ćwiczenie prawidłowego sposobu połykania.

Kubek dobrze sprawdza się u dzieci od 6 miesiąca życia ale może być też używany jako element codziennych ćwiczeń mięśni okrężnych ust u dzieci starszych. Kubek B.Box w nowej odsłonie zawiera w sobie wszystkie walory swojej poprzedniej wersji, a nowa budowa słomki jeszcze sprawniej angażuje mięśnie twarzy do pracy.
By swobodnie napić ze słomki do pracy zaangażowane są wszystkie mięśnie w obrębie ust, a dodatkowo, słomka, dzięki swojej budowie pobudza do pracy język i wyrabia nawyk prawidłowego połykania. Agata Brzozowska Neurologopeda

OPINIA Z AMAZON.COM

przeszliśmy przez 6 lub 7 różnych kubków. niektóre miały słomkę z twardą krawędzią, której moje dziecko nie lubiło, były trudne do czyszczenia lub – największa rzecz – CIEKŁY.  Ten kubek jest może bardziej czasochłonny jeśli chodzi o czyszczenie, ale zdecydowanie nie cieknie.

świetny kubek. idealny rozmiar. Nie lubię super pojemnych kubków dla małego dziecka, ale ta wciąż zawiera dużą ilość wody (lub sok z suszonych śliwek), ważona słoma i konstrukcja pozwalają mu pić stojąc, siedząc, leżąc do góry nogami lub na boki … a ponieważ jest w ciągłym ruchu – to niezwykle ważne, aby puchar „nadążył” za nim w ten sposób.  nie mieliśmy żadnych problemów z pleśnią, problemów z uszkodzonymi kawałkami, nic podobnego. ten kubek był magiczny tutaj.

OPINIA ZE STRONY BABYANDTRAVEL.PL

Ten kubek działa niesamowicie! Mój 7-miesieczny syn uwielbia go! Łatwy do ssania dla najmłodszych. Jest również bardzo wytrzymały. Moje maleństwo upuściło go wiele razy i nadal działa. Zdecydowanie polecam!

 

Kup u producenta marki b.box

bidon bbox

 


  1. Lakowanie, lapisowanie i fluoryzacja. Profilaktyka stomatologiczna w trosce o zęby malucha
  2. Bez tego nie może obejść się żadna wyprawka dla dziecka – jakie produkty są niezbędne?
  3. Bbox – funkcjonalność i innowacje dla każdego dziecka

Originally posted 2023-07-23 10:20:20.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. A co powiecie o sztućcach z bbox? Zastanawia mnie szczególnie łyżeczka, czy ona faktycznie ułatwia niemowlęciu jedzenie? I co neurologopeda powie o niekapku od tym tum ?

    • chodzi o takie śmieszne łyżeczke i widelczyk, które sa pod dziwnym kątem? jak dla mnie to tylko kolejny gadżet trochę zbędny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *