w

Bbox – funkcjonalność i innowacje dla każdego dziecka

bidon bbox opinie, niekapek dla dziecka

bbox to jedna z ulubionych marek młodych rodziców, którzy szukają dla swoich pociech najlepszych produktów. Stworzona została w Australii przez dwie mamy Monique i Dannielle.

bidon bbox, termobutelka, niekapek dla dziecka (2)

Kiedy w 2007 r. wpadłyśmy na pomysł naszego pierwszego produktu dla dzieci, nigdy nie śniliśmy, że stworzymy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Australii. Mieliśmy wielką wizję i solidny plan, ale rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.  Stworzyliśmy firmę zatrudniającą najlepszych ludzi w zakresie projektowania produktów, marketingu i sprzedaży.
Nasza australijska pomysłowość jest doceniana w ponad 35 krajach na całym świecie i uwielbiamy momenty, że możemy wejść do ponad 800 sklepów w Australii i zobaczyć nasze produkty na półce. Jednak największym sukcesem jest to, że rodzice i dzieci używają i kochają nasze produkty. Dlatego robimy to, co robimy.bidon bbox, termobutelka, niekapek dla dziecka (2)

Wiemy z pierwszej ręki, że bycie rodzicem to ekscytujący, ale i  zniechęcający proces. Co jest potrzebne, gdy wychodzisz z domu, podróżujesz z dziećmi, karmisz w podróży?  Wszystkie te kwestie stanowią wyzwanie dla rodziców i dzieci. Dla bbox to są możliwości! Możliwości projektowania produktów, które ułatwiają życie rodzicom i dają dzieciom większą niezależność.

bidon bbox, termobutelka, niekapek dla dziecka

To, co sprawia, że ​​b.box jest wyjątkowy, to myśl, którą nadajemy designowi, funkcjonalności i estetyce. Różnie podchodzimy do projektowania produktów, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dziecko i rodziców. Co każda potrzeba z produktu i jak możemy najlepiej rozwiązać to wyzwanie?

Te wyzwania wyzwalają nasze najbardziej kreatywne pomysły i tak powstają najlepsze innowacje produktowe. Tworzymy produkty, które wypełniają lukę na rynku i dostarczamy coś naprawdę wyjątkowego.
W ofercie bbox znajdziesz:

  • kubki niekapki ze słomką,
  • bidony ze słomką,
  • termobutelki ze słomką
  • butelki z Tritanu
  • kubki niewysypki
  • śliniaki podróżne
  • fartuszki
  • kompaktowe podróżne przewijaki
  • butelki z dozownikiem dla niemowląt

 

Originally posted 2019-06-13 09:02:17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *