w

Bezuciskowe skarpetki 100% bawełny dla dzieci już na rynku

Skarpety to jedna z najważniejszych części garderoby naszych dzieci. Wszyscy rodzice wiedzą, że skarpety muszą być ciepłe, wygodne i zdrowe. Jednak rzadko zwracamy uwagę na skład skarpetki, użyte surowce, czy kraj pochodzenia.

Zależało mi na tym, żeby stworzyć skarpety, które będą się wyróżniały bardzo wysoką jakością i będą odpowiadały potrzebom moich własnych dzieci – mówi Małgorzata Litorowicz – właścicielka marki RawBaby, produkującej nieuciskowe skarpetki bawełniane dla niemowląt i dla dzieci. Moim celem jest dostarczenie rodzicom prostego produktu, wykonanego z czystego materiału, bez zbędnych dodatków i udziwnień. Tak, aby pozwalał by pozwalał naszym małym odkrywcom dobrze się bawić.
To produkt jest doskonały na każdą okazję, bez względu na to czy to sezon letni czy jesienny, czy jedziecie w góry, czy na imieniny do babci – możecie być pewni, że waszemu dziecku będzie wygodnie.

„Mały odkrywca”– tak właśnie jest nazwana cała kolekcja skarpet. To co jest dla nas najważniejsze to nasze dziecko i to, żeby swobodnie i nieskrępowanie poruszał się w otaczającym go świecie – dosłownie i w przenośni. Więc wygoda poruszania się jest bardzo istotna jeśli chodzi o naszych małych odkrywców i podróżników. Dlatego skarpetkom nadany został kształt anatomiczny, co sprawia, że skarpetka dobrze leży na nóżce dziecka.

Z założenia nasze skarpetki są produktem prostym i trwałym. Używając bawełny czesanej wiemy, że używamy najlepszych materiałów, a skarpetki zaprojektowane są tak, żeby wyeksponować ich zalety: splot ażurowy – dzieki któremu dzianina lepiej przylega do stopy, ale jej nie uciska, a płaski szew sprawia, że dziecku jest w tych skarpetkach po prostu wygodnie.

Mimo to nie chciałam rezygnować i znalazłam małą polską manufakturę, gdzie mogę produkować swoje produkty – skarpetki 100% bawełny. Skarpetki świetnie wpisują się w filozofię slow fashion. Są produkowane na małą skalę, z ekologicznego materiału, nie są barwione, ani wybielane. To czysty produkt. To, co widzisz, jest dokładnie tym, co otrzymujesz.

Ponieważ wszystko dookoła staje się bardzo skomplikowane – wszyscy zaczynamy szukać prostych rozwiązań. Takie rozwiązania ma właśnie RawBaby.


  1. Skompletuj odzież dla dziecka na cały rok i nie wydaj dużo – poznaj nasze life hacki
  2. 3 cechy, które posiadają dobrej jakości kapcie do przedszkola
  3. Jak poprowadzić ciekawą rozmowę z dzieckiem? Punktem wyjścia mogą być odpowiednie pytania

 

Originally posted 2016-03-15 09:42:53.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *