w

Prezent na narodziny – mapa nieba z dnia narodzin dziecka

strellas prezent na narodziny mapa nieba

Prezent na narodziny dziecka często bywa problematyczną kwestią. Najczęstszym wyborem są zabawki – ale do końca nie wiadomo, czy przypadną też do gustu rodzicom i czy będą bezpieczne dla noworodka. Podobnie z ubrankami. Symboliczna czekolada na „słodkie życie” jest smaczną opcją, ale wydaje się nieco „za drobnym” podarunkiem. Jaki zatem prezent na narodziny wybrać – żeby był piękny, ale też nieoczywisty? Mamy odpowiedź!

Stwierdzenie, że dawanie daje więcej przyjemności niż dostawanie ma w sobie wiele prawdy. Słowa te sprawdzają się jednak tylko pod warunkiem, że prezent, który się wręcza, jest trafiony. Wtedy można czuć satysfakcję z radości drugiej osoby i cieszyć się, że udało nam się znaleźć coś, co naprawdę przypadło jej do gustu.

Niekiedy doskonale wiemy, o czym druga osoba marzy i wtedy znalezienie idealnego prezentu jest niezwykle proste. Czasem jednak musimy się wysilić, przypomnieć sobie ostatnie rozmowy czy spotkania i znaleźć coś, o którym bliska osoba podświadomie marzy.

W każdym roku jest jednak naprawdę wiele okazji do wręczania prezentów, a to sprawia, że nawet jeśli jesteś mistrzem wymyślania niebanalnych upominków, przy kolejnych świętach czy urodzinach możesz mieć duży problem ze znalezieniem czegoś równie trafionego. Tym bardziej, że jeśli zwykle bliscy dostają od Ciebie coś niepowtarzalnego i dopasowanego do ich gustu, chcesz, by tym razem również tak się stało.

Gwiazdka z nieba dla najbliższych

Najważniejszym osobom w Twoim życiu chcesz podarować praktycznie cały świat. Szukając odpowiedniego prezentu starasz się, by czuły, jak bardzo są dla Ciebie ważne i by miały pewność, że prezent jest starannie wybrany, a nie kupiony bezmyślnie na ostatnią chwilę.

Poprzez odpowiedni podarunek możesz im udowodnić, że według Ciebie zasługują na wszystko co najlepsze. Ze Strellas masz teraz szansę podarować swoim bliskim „gwiazdkę z nieba”, a właściwie całe konstelacje gwiazd zatrzymane w jednym, konkretnym momencie. Niebo nad naszymi głowami stale się zmienia, co oznacza, że w wielu ważnych dla Ciebie chwilach wygląda zupełnie inaczej.

mapa nieba prezent na narodziny dziecka

Możesz więc zamówić niepowtarzalny prezent w formie plakatu przedstawiającego niebo w chwili urodzin bliskiej osoby, jej ślubu czy innego ważnego wydarzenia i w ten sposób podarować spersonalizowany, wyjątkowy prezent. Siłą takiej mapy nieba jest jednak nie tylko jej oryginalność, ale przede wszystkim nawiązanie do niepowtarzalnych wspomnień czy wielu ciepłych uczuć, co sprawia, że mapa nieba staje się jeszcze lepszym podarunkiem wyzwalającym w bliskiej osobie wiele pozytywnych emocji.

Precyzja i estetyka

Obdarowując kogoś mapą nieba Strellas, możesz mieć pewność, że rzeczywiście odwzorowuje ona układ nieba w danym dniu. Przy realizacji zamówienia uwzględniana jest nie tylko data i dzień, ale także długość i szerokość geograficzna. Układ gwiazdozbiorów i konstelacji odtwarzany jest na podstawie katalogu gwiazd NASA, w którym znajdują się dane zebrane na minionych i obecnych misjach planetarnych, a także podczas obserwacji astronomicznych czy pomiarów laboratoryjnych.

Tym samym zyskujesz wiarygodny obraz nieba nad Twoją głową, który będzie upamiętniać dowolne, ważne wydarzenie warte zapamiętania. Do wyboru masz kilka wersji kolorystycznych bazujących na kontrastowym zestawieniu takich barw jak czerń, biel, granat czy też beż. Wydruki wykonywane są na papierze o gramaturze 180 w jednym z czterech wybranych przez Ciebie formatów.


  1. Prezenty pod choinkę dla dzieci – co kupić i po co
  2. Prezenty na Chrzest – 10 oryginalnych upominków z personalizacją
  3. Jak spełnić oczekiwania dzisiejszych dzieci? 10 prezentów, które możemy dać naszym dzieciom, aby były szczęśliwe
  4. Szukasz prezentu dla 7-latki? Postaw na klasykę i kup lalkę Barbie

Originally posted 2019-04-24 17:20:55.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *