w

Oryginalny prezent dla przyszłej mamy – personalizowany plakat z mapą miasta

prezent dla przyszłej mamy

Prezent dla przyszłej mamy to nie jest prosta rzecz do ogarnięcia. Wiele osób w takiej sytuacji decyduje się kupić coś bezpośrednio związanego z opieką nad dzieckiem – wyprawkę, zabawki czy poradniki. To duży błąd, bo takie prezenty tak naprawdę nie są przeznaczone dla mamy, a dla nowego członka rodziny. Jak więc znaleźć coś, co pozostanie w związku z narodzinami malucha, a jednocześnie świetnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej mamy?

Dekoracja do domu jako trafiony prezent

Dobrym pomysłem na prezent dla przyszłej mamy z pewnością będą ozdoby do domu, które wniosą do niego nieco rodzinnego ciepła i będą  nawiązywać do przyjścia na świat nowego członka rodziny. Oczywiście w przypadku dekoracji taki wybór wiąże się z pewnym ryzykiem. W końcu zawsze istnieje możliwość, że nie uda się trafić w gust rodziców. Na szczęście istnieją też rozwiązania uniwersalne. Wśród nich z pewnością można wymienić chociażby komplet ozdobnych ramek. Idealnie nadają się do zawieszenia na ścianie w każdym domu. Rodzice mogą w nich umieścić swoje zdjęcia, a także fotografie nowego członka rodziny.

Taki prezent należy jednak do tych mocno oczywistych. Z tego powodu po pierwsze istnieje spore ryzyko, że inny z gości wpadnie na ten sam pomysł. Poza tym równie dobrze przyszli rodzice mogli zdążyć sami pomyśleć, by zaopatrzyć się w ramki. Warto więc poszukać alternatywy, która będzie oryginalna, a jednocześnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej mamy. Do takich rozwiązań należy personalizowany plakat z mapą miasta.

Plakat z mapą miasta – idealny prezent dla przyszłej mamy

Na pierwszy rzut oka można mieć wątpliwości. W końcu czemu personalizowany plakat mapa miasta miałby być dobrym prezentem dla przyszłej mamy? Siła tego rozwiązania tkwi jednak przede wszystkim w możliwości jego personalizowania i odwołania się do emocji. A jak wiadomo, to prezenty związane z silnymi uczuciami czy najważniejszymi wspomnieniami ceni się najbardziej i to właśnie one na długo zapadają w pamięć.

prezent dla przyszłej mamyMożliwość zamówienia takiej mapy zapewnia Positive Prints. Na marginesie warto wspomnieć, że marka oferuje także rozwiązania, które sprawdzą się jako prezent z okazji szczęśliwych narodzin – personalizowany plakat dziecka na pamiątkę jego pierwszego dnia życia czy mapa nieba z dnia, w którym przyszło na świat.

Mapa-plakat od Positive Prints to natomiast prezent, który może nie tyle skupiać się wokół samego malucha, co całej rodziny. Właśnie dlatego będzie to idealny prezent dla przyszłej mamy. Idea plakatu jest bardzo prosta. Za pomocą wygodnego kreatora należy wybrać preferowany obszar. To może być całe miasto albo jego konkretny fragment. Potem w wybranej lokalizacji należy umieścić ozdobny znacznik.

Positive Prints oferuje tutaj między innymi znaczniki w kształcie domu oraz serca. Oba te rozwiązania idealnie sprawdzą się do zaznaczenia miejsca, w którym już wkrótce cała rodzina będzie mieszkać w powiększonym składzie.

To jednak nie koniec personalizowania plakatu. Można dodać do niego także podpis czy dedykację wedle uznania. Dobrze sprawdzi się więc tu chociażby nawiązanie do domu pełnego miłości czy rodziny w powiększonym składzie.

Tak stworzony prezent z pewnością przypadnie do gustu przyszłym rodzicom. Już zawsze będzie im przypominał nie tylko o narodzinach dziecka, ale także o rodzinnej miłości. Plakaty personalizowane z mapą miasta są przy tym bardzo uniwersalne ze względu na swoją prostą, minimalistyczną formę. Tym samym będzie pasował do każdego wnętrza – zarówno tego w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i chociażby industrialnym.


 

  1. Jak wybrać prezent dla dziecka?
  2. Czym jest bullet journal
  3. Prezenty pod choinkę dla dzieci – co kupić i po co

Originally posted 2021-02-20 16:16:38.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *