w

Prezenty na Chrzest – 10 oryginalnych upominków z personalizacją

prezenty na chrzest
prezenty na chrzest

Chrzest Święty to wyjątkowa okazja, którą należy uczcić piękną pamiątką. Co zatem podarować maluszkowi, by zrobić odpowiednie wrażenie? Mnóstwo upominków znajdziesz w internetowym sklepie Prezenty na Chrzest.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór podarunku, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych propozycji. Sprawdź, czym sprawić radość maluszkowi w dniu Chrztu!

1. Prezenty na chrzest: Świeca i szatka do Chrztu Świętego

Na pierwszym miejscu naszej listy znajdują się świeca i szatka na Chrzest z personalizacją. Oba produkty ozdobiono dekoracjami w naturalnym, rustykalnym stylu. Na świecy umieszczono serduszko ze sklejki z grawerem imienia. Natomiast na szatce oprócz personalizacji, zostanie nadrukowana delikatna grafika. Komplet świetnie sprawdzi się jako prezenty na Chrzest od rodziców chrzestnych.

Szatka i świeca na Chrzest z personalizacją

2. Ręcznie robiona kartka na Chrzest

Wiele osób decyduje się na podarowanie dziecku na Chrzest prezentu w formie pieniędzy. Warto wówczas zadbać o piękną oprawę upominku. Ręcznie robiona kartka z personalizacją zdecydowanie zmieni styl podarunku. Pokaż swoje zaangażowanie i zdecyduj się na podarowanie pamiątki Chrztu o niepowtarzalnym charakterze.

Kartka na Chrzest ręcznie robiona prezenty na chrzest
prezenty na chrzest

3. Prezenty na chrzest: Biblia dla dzieci w szkatułce na prezent na Chrzest

Klasyka od zawsze cieszy się ogromną popularnością. Jako idealny prezent na Chrzest od dziadków sprawdzi się biblia dla dzieci w szkatułce z personalizacją. Piękne ilustracje i ciekawe opowiadania biblijne zachęcą maluszka do pogłębiania wiary.

Biblia dla dzieci z personalizacją na prezent na Chrzest
Biblia dla dzieci z personalizacją na prezent na Chrzest

4. Tort z pampersów – oryginalny prezent na Chrzciny

Chcesz wykazać się oryginalnością? Jako prezent na Chrzest wybierz tort z pampersów z personalizacją. Torcik składa się z 30 pieluszek. Na jego szczycie znajdzie się serce ze sklejki z imieniem dziecka. Taki upominek zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pomysłów na prezent z okazji Chrztu.

Tort z pampersów na prezent na Chrzest
Tort z pampersów na prezenty na Chrzest

5. Balon z helem – prezent na Chrzciny, który zostanie zapamiętany

Zrób fantastyczną niespodziankę maluszkowi i podaruj mu balon z helem. Zostanie on zapakowany w duże pudełko ze wstążką. Po jego otwarciu, wyłoni się balonik z personalizacją. Tego typu prezenty na Chrzciny zawsze robią ogromne wrażenie!

Balon z helem na prezent na Chrzest
Balon z helem na prezent na Chrzest

6. Szklane serce statuetka – prezenty na chrzest dla dziewczynki

Prezent na Chrzest może być pamiątką na całe życie. Jeśli zależy Ci na takim podarunku, bardzo dobrym pomysłem jest szklane serce statuetka z nadrukiem. Elegancki upominek z personalizacją ozdobi pokoik maluszka i będzie przypominać o dniu przyjęcia przez niego pierwszego sakramentu.

Szklana statuetka serce z nadrukiem na prezent na Chrzest
Szklana statuetka serce z nadrukiem na prezent na Chrzest

7. Body z nadrukiem – praktyczny upominek

Najlepsze pamiątki na Chrzest to te, które nawet po wielu latach budzą wspomnienia. Spraw dziecku body z nadrukiem. Starannie wykonana personalizacja sprawi, że Twój upominek na Chrzciny dla dziewczynki lub chłopca będzie jedyny w swoim rodzaju.

Body z nadrukiem na prezent na Chrzest
Body z nadrukiem na prezent na Chrzest

8. Sztućce z grawerem – piękna pamiątka Chrztu Świętego

Jeśli szukasz na prezent na Chrzest czegoś, co łączy w sobie praktyczny i elegancki charakter, sztućce z grawerem będą strzałem w dziesiątkę. Każdy z nich zdobi tłoczenie ze zwierzątkiem oraz grawer imienia dziecka. Zestaw zostanie zapakowany w drewnianą skrzynkę personalizacją.

Sztućce dla dzieci w szkatułce na prezent na Chrzest
Sztućce dla dzieci w szkatułce na prezent na Chrzest

9. Sztabka ze srebra – prezenty na chrzest dla chłopca

Kolejnym prezentem na chrzciny, który sprawdzi się jako pamiątka Chrztu Świętego jest srebrna sztabka w ramie z dedykacją. Pamiątka chrztu Świętego z imieniem. To ponadczasowy podarunek, który dziecko doceni, kiedy już podrośnie. Oprócz sztabki i personalizacji, w ramce znajdą się życzenia: Niech Twoje życie będzie wypełnione Bożym światłem i radością. A Sakrament Chrztu Niech Cię obdarzy swoją siłą, mocą i mądrością serca.

prezenty na chrzest Srebrna sztabka w ramie na prezent na Chrzest
Srebrna sztabka w ramie na prezent na Chrzest

10. Medalik z grawerem – pamiątka na całe życie

Wybierając prezenty na Chrzciny, warto postawić na biżuterię. Spraw dziecku piękny medalik z grawerem. Ozdobiony wizerunkiem matki Boskiej i grawerem imienia na odwrocie, będzie wyjątkową pamiątką. Do prezentu dołączone zostanie eleganckie pudełeczko z personalizacją.

Medalik z grawerem na prezent na Chrzest
Medalik z grawerem na prezent na Chrzest

Prezenty na Chrzest z personalizacją

Na stronie prezenty na Chrzest znajdziesz te i więcej pomysłów na idealny upominek na Chrzciny dla chłopca lub dziewczynki. Personalizacja w postaci nadruku lub grawera doda mu osobistego charakteru. Niech Twój prezent dla dziecka z okazji Chrztu będzie jedyny w swoim rodzaju!

Ile się daje na prezent na chrzciny?

Kwota pieniędzy, jaką należy wydać na prezent na chrzest, jest kwestią indywidualną. Nie ma żadnych reguł, które określałyby, ile pieniędzy należy wydać. Należy jednak pamiętać, że prezent powinien być odpowiedni do okazji i nie powinien być zbyt tani.

 


  1. Cudny prezent na narodziny – mapa nieba z dnia narodzin dziecka
  2. Prezent od serca. Jak pomóc babci i dziadkowi odnaleźć się w cyfrowym świecie?

Originally posted 2021-11-29 13:54:33.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *