w ,

Pokrowiec na wózek sklepowy- niezbędny podczas rodzinnych zakupów

pokrowiec na wózek

Zakupy w hipermarkecie w towarzystwie malucha wymagają wzorcowej podzielności uwagi, ale nawet najbardziej spostrzegawczy rodzic nie uchroni go przed tym, co niewidoczne – zarazkami i bakteriami, które znajdują się w koszyku. Ten problem pomoże rozwiązać pokrowiec na wózek sklepowy.

Gadżet przypominający kocyk z wypełnieniem skutecznie odgradza malucha od metalowych prętów wózka, na których mogą znajdować się zarazki lub nieczystości.

Równocześnie miękka tkanina gwarantuje, że dziecko się nie skaleczy, ponieważ pokrowiec pokrywa całą powierzchnię siedziska, włącznie z bokami, na których utrzymuje się dzięki gumce.

By zwiększyć bezpieczeństwo malca, pokrowiec zawiera zapięcie, z pomocą którego można przypiąć pociechę do wózka. W jego przedniej części znajdują się trzy metki, do których można przypiąć zabawki czy grzechotki – w ten sposób dziecko nie zgubi ich podczas zabawy.

Pokrowiec ma uniwersalny rozmiar, pasujący do praktycznie wszystkich wózków sklepowych popularnych sieciówek. Wysoka jakość materiału, z którego został wykonany gwarantuje, że nie będzie pruł się nawet przy częstym używaniu. Pokrowiec po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc można zabrać go ze sobą wszędzie.

W sklepie pokrowiec przyda się do wyłożenia wózka, a podczas rodzinnego wypadu do restauracji można go umieścić na wysokim krzesełku do karmienia.

Dodatkowo, jeśli podczas zakupów lub wspólnego wyjścia zajdzie konieczność przewinięcia malucha, pokrowiec może pełnić rolę podkładki do rozłożenia w łazience lub pokoju dla mam z dziećmi.


  1. Deska do balansowania – prosta zabawka, wiele możliwości
  2. Zdrowy i pyszny lunchbox do szkoły
  3. Jak bezpiecznie przewozić dziecko na rowerze?

Originally posted 2016-03-14 09:31:42.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *