Bidon bbox opinie neurologopedy

bidon bbox opinie

Wielu rodziców zna markę b.box bo jest to jedna z kilku marek, która przynosi realnie innowacyjne produkty dla naszych dzieci. Jak piszą same twórczynie marki – ich produkty są rozwiązaniem na problemy, które spotykają rodziców każdego dnia w domu i poza domem.

A my dzisiaj powiedzieliśmy sprawdzamy! Na temat tego kultowego kubeczka bbox wypowiedziała się neurologopeda.

bidon bbox opinie, niekapek dla dziecka

Kubek B.Box nie jest typowym kubkiem niekapkiem, który utrwala u dzieci odruch ssania i rozleniwia mięśnie wokół ust. Sposób picia z kubka B.Box jest dla dzieci mocno intuicyjny. Dzięki wąskiej, długiej, silikonowej słomce zmusza on mięśnie okrężne ust oraz poliki do intensywnej pracy. W efekcie pozytywnie wpływa na rozwój aparatu mowy dzieci oraz przygotowuje mięśnie do późniejszego spożywania pokarmów stałych. Wymaga też dobrego ułożenia języka oraz intensywnej jego pracy wewnątrz buzi, co umożliwia dziecku ćwiczenie prawidłowego sposobu połykania.Kubek dobrze sprawdza się u dzieci od 6 miesiąca życia ale może być też używany jako element codziennych ćwiczeń mięśni okrężnych ust u dzieci starszych.

Kubek B.Box w nowej odsłonie zawiera w sobie wszystkie walory swojej poprzedniej wersji, a nowa budowa słomki jeszcze sprawniej angażuje mięśnie twarzy do pracy. By swobodnie napić ze słomki do pracy zaangażowane są wszystkie mięśnie w obrębie ust, a dodatkowo, słomka, dzięki swojej budowie pobudza do pracy język i wyrabia nawyk prawidłowego połykania.

 

Agata Brzozowska
Neurologopeda

OPINIA Z AMAZON.COM

przeszliśmy przez 6 lub 7 różnych kubków. niektóre miały słomkę z twardą krawędzią, której moje dziecko nie lubiło, były trudne do czyszczenia lub – największa rzecz – CIEKŁY.  Ten kubek jest może bardziej czasochłonny jeśli chodzi o czyszczenie, ale zdecydowanie nie cieknie.

świetny kubek. idealny rozmiar. Nie lubię super pojemnych kubków dla małego dziecka, ale ta wciąż zawiera dużą ilość wody (lub sok z suszonych śliwek), ważona słoma i konstrukcja pozwalają mu pić stojąc, siedząc, leżąc do góry nogami lub na boki … a ponieważ jest w ciągłym ruchu – to niezwykle ważne, aby puchar „nadążył” za nim w ten sposób.  nie mieliśmy żadnych problemów z pleśnią, problemów z uszkodzonymi kawałkami, nic podobnego. ten kubek był magiczny tutaj.

 

OPINIA ZE STRONY BABYANDTRAVEL.PL

Ten kubek działa niesamowicie! Mój 7-miesieczny syn uwielbia go! Łatwy do ssania dla najmłodszych. Jest również bardzo wytrzymały. Moje maleństwo upuściło go wiele razy i nadal działa. Zdecydowanie polecam!

Strona dystrybutora marki b.box

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *