[page_header height=”1px” style=”divided” align=”center” title=”Drewniane zabawki i pomoce Grimms” bg_color=”rgb(255,255,255)”]

[title style=”bold-center” text=”kolekcje Grimm’s” margin_top=”10px”]

[row]

[col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”0″]

[ux_image_box img=”17481″ image_height=”100%” link=”/kolekcja-teczowa/”]

Kolekcja tęczowa

Intensywne kolory i wzory, które zachęcają wszystkie maluchy do zabawy

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”17480″ image_height=”100%” link=”/kolekcja-pastelowa/”]

Kolekcja pastelowa

Piękne pastelowe kolory, które świetnie sprawdzają się w zabawie

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”17479″ image_height=”100%” link=”/kolekcja-naturalna/”]

Kolekcja naturalna

Kolekcja dla najmłodszych w naturalnych barwach drewna oraz w czerni i bieli

[/ux_image_box]

[/col]
[col span__sm=”12″]

drewniana Tęcza grimm’s

Tęcza Grimm’s to bestsellerowa drewniana zabawka dla dzieci.Tęcza ma w sobie coś magicznego. Dzieci uwielbiają przyglądać się jej, gdy pojawia się na niebie po letniej burzy. Chętnie słuchają i uczą się o tym jak powstaje, fantazjując jednocześnie o bajkowej krainie po jej drugiej stronie. Jeżeli dostaną do rąk swą własną tęczę, na pewno się ucieszą 🙂

[row_inner label=”Tęcze”]

[col_inner span__sm=”6″]

[ux_products style=”normal” type=”masonry” width=”full-width” col_spacing=”normal” columns=”5″ products=”10″ tags=”458″]

[divider width=”0px” height=”34px”]

[/col_inner]

[/row_inner]

wieże grimm’s

Wieża, w której poszczególne klocki nakładane są na element konstrukcyjny, to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Chyba każdy bawił się nią w dzieciństwie. Jednak wieże Grimm’s są naprawdę wyjątkowe.

Każdy z nich został tak wyszlifowany i wykończony by przyjemnością było jego dotykanie. Kwiatki są aksamitnie gładkie, ciepłe i miękkie w typowy dla drewna sposób. Tchnie od nich naturalnością, widać słoje i czuć zapach, który nie ma w sobie nic z woni tworzyw sztucznych.

Wieża to oczywiście nie tylko walory estetyczne. To przede wszystkim świetna zabawka. Dziecko może układać ją na różne sposoby. Może zrezygnować z podstawki i bawić się krążkami oddzielnie. Może je segregować.

Może łączyć z innymi klockami i zabawkami Grimm’s wykorzystując jako element bardziej skomplikowanych konstrukcji lub przypisując im dowolną wymyśloną przez siebie funkcję.

[row_inner label=”wieże” h_align=”center”]

[col_inner span__sm=”6″ divider=”0″]

[divider width=”40px”]

[ux_products style=”normal” type=”masonry” width=”full-width” col_spacing=”normal” columns=”3″ products=”12″ tags=”476″ order=”asc”]

[divider width=”0px” height=”34px”]

[/col_inner]

[/row_inner]
[ux_banner label=”wodne zabawy” height=”500px” bg=”17457″]

[text_box width=”82″ position_x=”50″ position_y=”100″ bg=”rgb(94, 154, 23)”]

wodne zabawy

Kolekcja żeglarzy świetnie nadaje się do zabaw w wannie i na basenie. Po zabawie wystarczy pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

[button text=”zobacz” link=”http://grimms.pl/produkt/duzy-jacht-z-4-zeglarzami-0-grimms-grimms/”]

[/text_box]

[/ux_banner]

[/col]
[title style=”bold-center” text=”Promocja” margin_top=”10px”]

[ux_products style=”overlay” type=”masonry” columns=”5″ products=”10″ orderby=”sales” show=”onsale”]

[title style=”bold-center” text=”bestsellery” margin_top=”10px”]

[col span__sm=”12″]

[ux_products style=”normal” type=”masonry” columns=”5″ ids=”17491,17468,16705,16996,17248″ image_width=”74″]

[/col]

[/row]
[title style=”bold-center” text=”marka grimm’s” icon=”icon-heart” margin_top=”10px”]

[ux_products style=”normal” type=”masonry” col_spacing=”normal” depth=”1″ products=”12″ tags=”223″ orderby=”rand”]

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width”]

[col span=”2″]

[/col]
[col span=”8″]

grimm’s to wyjątkowe DREWNIANE zabawki.

Drewno pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego.

Klocki Grimm’s inspirują dzieci do zabawy. Ich proste kształty sprawiają, że nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wymyślanie własnych zabaw i układów.

[/col]
[col span=”2″]

[/col]

[/row]
[gap]

[title style=”bold-center” text=”Zobacz na instagramie” margin_top=”10px”]

[ux_instagram_feed username=”grimmspolska/” type=”slider” width=”full-width” columns=”8″]

 

Zapewniamy zrównoważoną gospodarkę leśną i należyte korzystanie z naszych zasobów naturalnych. Po latach używania drewna z leśnictwa zrównoważonego, gdzie to możliwe, jesteśmy teraz również certyfikowani zgodnie z certyfikatem FSC.

Wybrane artykuły są zaznaczone tutaj na stronie internetowej, a produkty opatrzone oznaczeniem FSC na opakowaniu.  Cieszymy się, że dzięki temu krokowi możemy podjąć nieco większą odpowiedzialność za nasze lasy i zasoby oraz udokumentować je na zewnątrz.

Co to jest FSC? 
FSC (Forest Stewardship Council) to certyfikat głównych organizacji ekologicznych, takich jak Greenpeace i WWF. Potwierdza, że ​​drewno do produktów nie pochodzi z odpowiedzialnego wykorzystania zasobów leśnych. Dzięki tej pieczęci, firmy z branży drzewnej są oceniane na całym świecie i nagradzane. 

www.fsc-germany.de »

Pieczęć FSC nie jest pieczęcią przeznaczoną specjalnie dla zabawek, ale pieczęcią, która oznacza ogólnie zrównoważony rozwój. Pieczęć FSC jest przyznawana zabawkom drewnianym, jeśli spełnia specjalne kryteria FSC. Organizacją stojącą za pieczęcią jest niezależna organizacja non-profit Forest Stewardship Council (FSC), założona w 1993 roku w wyniku konferencji Environment and Development w Rio de Janeiro. Obecnie FSC jest reprezentowana w ponad 80 krajach z krajowymi grupami roboczymi.

O czym jest certyfikat FSC? 
FSC polega na promowaniu przyjaznego dla środowiska, społecznie korzystnego i ekonomicznie opłacalnego zarządzania lasami. FSC postrzega siebie jako część globalnej społeczności, która wyznacza standardy odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Głównym problemem jest osiągnięcie tego w porozumieniu z lokalnymi interesariuszami danego kraju. Wyzwanie polega na skupieniu różnorodności niezliczonych lokalnych lokalnych marek produkcyjnych na etykietach, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby.

Kupując produkty z certyfikatem FSC, przyczyniasz się do odpowiedzialnego korzystania z globalnych zasobów leśnych. To osiąga FSC jednej strony poprzez zdefiniowanie i testowanie norm środowiskowych i społecznych w gospodarce leśnej, a z drugiej strony, biorąc pod uwagę materiałów pochodzących z recyklingu, które mogą być stosowane w produktach certyfikowanych FSC.

Produkty z etykietą FSC są więc dostępne dla wykorzystania lasów, zgodnie z potrzebami, gospodarczych i społecznych i środowiskowych dla odpowiedzialnego korzystania z Recylingmaterialein – dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń.