Tornistry dla dzieci – Jeune Premier

Tornistry dla dzieci: powstanie Jeune Premier to osobliwa historia o tym, jak farmaceuta i prawnik zakochali się w projektowaniu tornistrów. Jak to możliwe? Zwyczajnie. Tak jak to zwykle bywa, i w tym przypadku, potrzeba stała się matką wynalazku, a kreatywność i znajomość potrzeb dzieci i ich rodziców, impulsem do podjęcia wyzwania.

Choć oczywiście nic nie zapowiadało tego, gdy Hélène Fransen na kuchennym blacie projektowała swój pierwszy tornister z myślą o synu. Dlaczego podjęła się tego zadania? Bo rynek nie miał nic ciekawego i wartościowego do zaoferowania. A Hélène Fransen chciała by jej dziecko poszło do szkoły z klasycznym tornistrem, który będzie dbał tak o podręczniki jak i o prawidłową postawę jej syna. Będzie wygodny i nietuzinkowy. Niestety oferta rynkowa pozostawiała wiele do życzenia. I tak powstał pierwszy tornister. Uszyty ręcznie w Maroku, ozdobiony oryginalnymi aplikacjami. Inny niż wszystkie, na co, już pierwszego dnia w szkole, entuzjastycznie zwrócili uwagę uczniowie i ich rodzice.

Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dopingowana przez męża, Bruno Piers’a, Hélène stworzyła kilka wzorów i w 2012 powstała firma Jeune Premier. Szybko zyskała świetną renomę a wraz z nią miłośników na całym świecie. Dziś rocznie sprzedaje ponad 120 000 tornistrów. Ma około 350 punktów sprzedaży m.in. w Galeries Lafayette w Paryżu i Dubaju, w USA, Kanadzie, Rosji, Francji, Arabii Saudyjskiej, Maroko czy Emiratach. Oferuje tornistry i plecaki w różnych rozmiarach. Co roku pojawiają się nowe, krótkie a przez to jeszcze bardziej unikatowe kolekcje, które urzekają dzieci i ich mamy.

tornistry dla dzieci

Jeune Premier jest marką premium, która wzbudza zachwyt nie tylko oryginalnym i nieszablonowym wzornictwem, ale także doskonałą belgijską jakością. Tornistry i plecaki są superlekkie co ma ogromne znaczenie dla zdrowia i komfortu dzieci. Mają miękkie regulowane szelki i ergonomiczny tył. Pozwalają zapakować wszystko co niezbędne tak by we wnętrzu panował ład i porządek, rzeczy się nie niszczyły a uczeń nie miał problemu ze znalezieniem tego czego potrzebuje. Jeune Premier to także prostota, która gwarantuje uniwersalność, funkcjonalność, poręczność i … świetną zabawę. Tak tak. Zabawa ma tu duże znaczenie.

tornistry dla dzieci

Jeune Premier to bowiem coś więcej niż tornistry i plecaki. To filozofia, w myśl której uczeń to nadal dziecko a dzieci muszą się bawić i nic, nawet szkolny plecak, nie może im w tym przeszkadzać. Wręcz przeciwnie. Tornistry Jeune Premier mają być inspiracją. Mają zachęcać do otwartości, beztroski i eksplorowania świata wraz ze szkolnymi kolegami i koleżankami. One nie mogą być kulą u nogi, nie mogą ciążyć na plecach. One mają dodawać skrzydeł. Być bodźcem również do indywidualizmu i do radości z bycia tu i teraz. Bo to tu i teraz zaczyna się przyszłość dzieci, nie można pozwolić by był to nudny start, zamknięty w sztywne ramy i podporządkowany powielaniu masowych wzorców.

I z takim przesłaniem marka Jeune Premier oferuje wyjątkowe akcesoria szkolne:

  • tornistry dla dzieci,
  • plecaki,
  • piórniki,
  • uniwersalne worki,

Jeune Premier to tornistry dla dzieci, w których tradycja spotyka się z nowoczesnością, funkcjonalność z fantazją, lekkość z solidnością a nowoczesne rozwiązania i materiały zapewniają swobodę i komfort także po lekcjach.

Zobacz tornistry dla dzieci na stronie dystrybutora

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.