Linomag® Dobrą Marką 2017

Wyróżnienie Dobra Marka przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ramach konkursu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Marka Linomag® została w tych analizach wysoko oceniona, czego efektem jest otrzymana nagroda.

Linomag® to jedna z wiodących marek Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Ziołolek Sp. z o.o. z Poznania, działającego na polskim rynku od ponad 70 lat. Dziecięca seria Linomag® to najwyższej jakości produkty na bazie oleju lnianego, przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i alergicznej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Preparaty są hipoalergiczne, bogate w kwasy omega-3 i omega-6, wolne od SLS i barwników.

image description

Godło Dobra Marka potwierdza najwyższą jakość produktu, świadczy o zaufaniu do niej odbiorców, renomie brandu oraz podkreśla statusu marki Linomag® na rynku jako lidera w swojej branży.

O Ziołolek:
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o. to ponad 70 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich receptur oraz najnowszych technologii wytwarzania produktów. Firmie przyznawany jest od wielu lat prestiżowy tytuł „Gazeli Biznesu”. Posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practise) na wszystkie produkowane formy leków oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Specjalizuje się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Sztandarowe produkty Ziołolek to dermokosmetyki z linii LINODERM® oraz emolienty dla dzieci LINOMAG® od pokoleń stosowane do pielęgnacji skóry dziecka, a których firma jest jedynym producentem. W ofercie Ziołolek ma także inne wyroby kosmetyczne, dermokosmetyki, suplementy diety i preparaty przeciwko insektom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *