Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Bidon ze słomką to niezbędny towarzysz każdej podróży dla naszego malucha. W ofercie naszego sklepu mamydziecko.pl znajdą Państwo szeroki wybór tych produktów, w dowolnej niemalże kolorystyce. Bestsellerem, jeśli chodzi o bidon dla dziecka, jest bidon ze słomką B.BOX.

Bidon ten wyposażony jest w specjalną, obciążoną słomkę, przez którą nasz podopieczny będzie w stanie spożyć całą zawartość pojemnika, oraz posiada również podwójne uszczelki oraz zawory, dzięki którym nasz maluch nie uroni ani kropelki, ani zbytnio nie nabrudzi podczas korzystania z tego bidonu. Dodatkowo, w razie pogryzienia przez naszego podopiecznego słomki, istnieje również możliwość wymiany słomki. Bidon ten posiada również profilowane uchwyty, które ułatwią naszemu maleństwu trzymanie.

Bidon ze słomką firmy B.BOX wykonany jest z polipropylenu oraz silikonu (ogromnym atutem tego produktu jest brak BPA, Ftalanów i PVC, które tak często używane są przy produkcji takich pojemników). Dodatkowym plusem tego produktu jest to, że można go bezpiecznie myć w zmywarce, nie obawiając się o narażenie go na jakiekolwiek uszkodzenia.

Nasz maluch może cieszyć się tym produktem już od wieku sześciu miesięcy wzwyż, bidon ma pojemność 240 mililitrów, wymiary to 15 x 12 x 7,5 cm (wraz z pokrywką). Bidon dla dziecka B.BOX dostępny jest w kolorystyce borówkowej, malinowej, jabłkowej, winogronowej, cytrynowej, kobaltowej, ananasowej, pomarańczowej, arbuzowej oraz w kolorze różowego granatu. Koszt tego bidonu wynosi 59,99 PLN.