Wyświetlanie 1–24 z 81 wyników

B.BOX innowacyjne akcesoria dla dzieci, takie jak gryzaczki siateczkowe na owoce, kubek niekapek z ciężarkiem, z którego dziecko może dopić napój do ostatniej kropli, przechylając go do góry nogami, tak jak jest nauczone robić to z butelki, portfele na akcesoria do przewijania, dzięki którym wszystkie niezbędne przybory są zawsze pod ręką, w dodatku przechowywane w bardzo elegancki sposób, wyjątkowa butelka z dozownikiem do mleka, która gwarantuje podanie mleka modyfikowanego w każdych warunkach, bez bakterii i bez bałaganu.

b.box

To także śliniaczki turystyczne, które wraz z całym bałaganem zamykają się w kieszonce, w związku z czym idealnie sprawdzą się podczas karmienia w podróży, czy w czasie wyjścia do restauracji.

W ofercie producent ma także specjalną suszarkę na butelki, która pomieści ich aż 6 wraz ze smoczkami i składa się do bardzo małych rozmiarów, dzięki czemu można zabrać ją na wakacje. Oprócz tego dostępne są także sztućce, których kształt i wielkość są idealne do nauki jedzenia, a także produkt 3w1, który łączy w sobie niewysypek, kubek ze słomką oraz miseczkę.